Bienvenue à Eliz Clinique Dentaire


Eliz Dental Clinic a été fondée en 2014 par Dt Fatih Kozan et Dt Furkan Başak pour fournir des services professionnels à leurs patients et maintenir leur expérience professionnelle dans un cadre institutionnel.
Équipée de technologies de santé avancées, la clinique dentaire Eliz opère dans un emplacement spacieux et central de 300 mètres carrés à Çapa. La clinique dentaire Eliz, qui fournit des services d’examen et de traitement aux patients avec quatre salles d’examen, dispose d’une salle de radiographie panoramique, d’une salle d’attente pour les patients et d’une aire de jeux pour enfants.
Eliz Dental Clinic est une clinique où les soins de santé bucco-dentaire et les pratiques préventives sont effectués avec une approche actuelle et scientifique.

Pour un sourire sain et joyeux, nous redessinons votre sourire.

Eliz Blog

DİŞ ETİ ÇEKİLMESİ

Diş Eti Çekilmesi Neden Olur? Nasıl Düzelir?

Désolé, cet article est seulement disponible en Turc.

Devamı

Dr. Furkan Başak

0 Comment
DİŞ SIZLAMASI

Diş Sızlaması Neden Olur? Nasıl Geçer?

Désolé, cet article est seulement disponible en Turc.

Devamı

Dr. Furkan Başak

0 Comment
DİŞ TÖRPÜLEME

Diş Törpüleme Nedir? Nasıl Yapılır?

Désolé, cet article est seulement disponible en Turc.

Devamı

Dr. Fatih Kozan

0 Comment
 
 

Nos Témoignages

Elif Altıparmak
Elif Altıparmak
2022-10-28
Güleryüzlü çalışanlar ile tertemiz bir klinikte kendimizi emin ellerde hissettik. Hem kendim hem kızım için hizmet aldık. Çok memnun kaldık.
Lubna Mirza
Lubna Mirza
2022-10-19
This is an excellent dental care facility. The team was extremely professional in its examination and provision of priority-based solutions. Dr. Furkan did an excellent job with my implant for my first visit in June 2022; I felt confident that I was in good hands. I returned to Dr. Furkan in September 2022 to complete my implant procedure, and I was very pleased with his work. Because of his professionalism and completion of his work, I also brought my son and mother with me to work on their dental needs. The staff in his office as a whole was extremely gentle and kind to me. They made it very clear what was going on. Dr. Furkan, thank you very much!
GOLD WYRM
GOLD WYRM
2022-10-19
Uzmanlar.
Emre Yenigül
Emre Yenigül
2022-10-10
Özel Eliz ağız diş sağlığı kliniğinde görmüş olduğum tedavide saygı değer doktor arkadaşlar ve ekip arkadaşlarınin ilgi ve memnuniyetlerine teşekkürlerimi sunuyorum görmüş olduğum dis tedavimde ilgilerine de bir o kadar teşekkürlerimi arz etmekteyim sağlıklı günler dilerim 🙏🙏
Ogulnar Owezowa
Ogulnar Owezowa
2022-10-05
Eliz dişe yani Doktor Furkan beye çok teşekür ederim eli çok hafif ve işinde çok başarılı bi doktor aylardır süren diş tedavimden çok memnun kaldım yanında çalışan ekibide çok iyi güler yüzlü ilgili bana tekrar güzel gülüşü verdiğiniz için çok mutluyum
Kaan
Kaan
2022-10-03
Tüm çalışanlar hakkında bir yorumda bulunamam ama Dr. Kerim ve Bankoda çalışan Özge hanım gayet işini iyi ve doğru yapan kişiler. Fiyatlar ortalamanın üstünde olsa da yapılan işin sonucu ile orantılı oluyor. Hijyen konusunda da gayet yeterli önlem alınmış. Dear tourists, I am translating the message I wrote above for you. Ms. Ozge and Dr. Kerim are very kind and do their job right. If you have the right to choose, you should choose Dr. Kerim.